الفهرست ، فروشگاه بین المللی کتاب ، تابلو و مجله ( کتابخانه ها و مجموعه های خصوصی )
+9825- 37705666 پشتیبانی آنلاین
قبل از خريد بخوانيد

چند نکتهٔ مهم که بايد قبل از خريد کتاب به آنها توجه داشته باشيد:
۱ – کتابهای ثبت شده در سايت، تماماً متعلق به کتابخانه ها و مجموعه های شخصی است. کتابهايی که شايد هرگز برای مطالعه گشوده نشده اند، يا بعضی از صفحات آنها تورّق شده، و يا از کثرت مطالعه فرسوده شده اند. يادداشتهای اهدا – گاهی از خود مؤلف يا مترجم يا مصحّح اثر – گرچه در نگاه عجولانه رنگ نو بودن را از آن زدوده ولی با نگاه کارشناسانه، بر ارزش آن افزوده است. از اين رو، مجموعهٔ حاضر را نمی توانيم «کتابهای دست دوم» يا «کتابهای نو» بناميم که اين متاعی است درهم. اگر شما قصد خريد کتابی را داريد که حتماً بايد قبل از خريدن ببينيد، ترجيحاً از کتابفروشی های سنّتی خريدتان را انجام دهيد.
۲ – يکی از اهداف سايت، کامل کردن کتابخانه های شخصی با موضوعات گوناگون، و تکميل نواقص شماست. بنابر اين، در بسياری از کتابهای چند جلدي، کتاب به صورت تک جلدی عرضه شده يا فقط مجلداتی از آن برای فروش عرضه شده است. پس، قبل از خريد حتماً به تعداد جلد، تصوير اثر و توضيحاتی که ذيل هر کتاب ثبت شده توجه کنيد.
۳ – با توجه به پيچيدگی ها و هزينه های تهيه، درج محتوا در سيستم، انبارداری و ارسال، کتاب به هيچ وجه مرجوع نمی گردد. مستدعی است قبل از خريد، دقت کامل مبذول داريد.
۴ – سفارشات، حداکثر پس از ۴۸ ساعت، ارسال می شود. پس از سفارش قطعی، و پرداخت مبلغ، در صورتی که هنوز محصول به ادارۀ پست تحویل نشده باشد، امکان لغو خرید به صورت تلفنی وجود دارد.
الفهرست، نمایندۀ فروشِ منشورات مجمع ذخائر اسلامی نیز هست. برای این کتابها، هیچ کدی ثبت نشده تا به هر تعدادی قابل خرید باشند. ممکن است در مواردی بعضی از کتابهای مجمع، در انبار موجود نباشد که پس از سفارش، عموماً ظرف مدت یک هفته، آماده سازی، چاپ و ارسال خواهد شد.
۵ – چنانچه کتاب خريداری شده به علت مفقودی يا خطای انسانی – و نه بلايای طبيعی و غير منتظره – قابل ارسال نباشد، سايت الفهرست متعهد است مبلغ واريزی را ظرف ۴۸ ساعت عودت داده و نيمی از بهای کتاب را نيز به صورت «کتاب جايگزين رايگان» به انتخاب مشتری برای او پست کند.
۶ – نگران مهرهای کتابخانه های شخصی و یا عمومی نباشید. مطمئن باشید همه کتابها، طی فرایندی کاملا شرعی و قانونی، از مجموعه جدا شده اند. ما معتقدیم مهرها و یادداشتها، بخشی از تاریخ آن کتاب هستند. بنابراین هیچ افزوده ای را پاک نمی کنیم.
۷ – قيمت گذاری ها، بر مبنای نظر صاحبان مجموعه هاست، لذا در مورد کتابهای موجود در بازار ممکن است ارزان تر يا گران تر از بازار باشد. گاهی از يک کتاب، دو يا چند کد و شمارهٔ مختلف ثبت شده با قيمتهای متفاوت. اين بدين معناست که کتابها از کتابخانه های مختلف تهيه شده اند. شما می توانيد هرکدام را که خواستید انتخاب کنيد ولی در انتخاب خود دقت کافی مبذول داريد چراکه تنها کُدی که به محصول اختصاص يافته برای شما ارسال می شود نه مشابه آن.
۸ – در هر فصل، فقط مشتریان حقیقی از بخش (دیوار مهربانی) می توانند ۴ کتاب به صورت رایگان سفارش دهند. در صورتی که درخواست، بیش از ۴ کتاب باشد، افزوده، در فصل بعد (پس از چهار ماه) ارسال خواهد شد. اما برای کتابخانه های عمومی، محدودیتی در تعداد درخواست وجود ندارد.
۹ – آنچه در برگۀ (کلکسیون) ( به این لینک: https://b2n.ir/442951 ) ثبت شده، قطعات هنری، خط، مینیاتور، اسناد و برگه های تاریخی است، نه کتاب. همگی این آثار، اصل هستند و شما میتوانید برای کتابخانۀ شخصی یا دکور منزل یا محل کار خود، آنها را سفارش دهید. برای سفارش، به قاب دار بودن یا بدون قاب بودنِ آنها توجه کنید. اگر میخواهید قطعۀ بدون قاب، بصورت قاب شده ارسال شود حتما پس از خرید، و قبل از ارسال، با ما تماس بگیرید. دقت کنید که اندازه های ثبت شده در سایت به صورت تقریبی است. اگر اندازه برایتان مهم است یا میخواهید اندازۀ قطعۀ اصلی، همراه با اندازۀ حاشیۀ آن بدقت محاسبه شود، با ما تماس بگیرید. چنانچه، شماره تلفنهای ثبت شده در سایت بهر علت پاسخگو نبود، سؤال خود را در واتساپ به شمارۀ ۰۹۰۳۸۰۴۶۳۴۴ ارسال کنید و برای دریافت پاسخ، صبور باشید.


سبد خرید مورد حذف شده. لغو
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.